Teraz jest Wt sty 23, 2018 10:32 am

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
wujo andrzej/safandula.8723 
Autor Wiadomość
Post wujo andrzej/safandula.8723
1. Leon
2. Gandara
3. 24
4. Szukałem Polskiej gildii nastawionej na pvp/wvw wcześniej przed zmianą serwera, teraz znowu na was trafiłem to składam podanie
5. Prawdopodobnie będę w 4 osobowej gildii z kumplami (którzy grają raz na pol roku)
6. Głównie WvW i PvP ale nie wiem co to znaczy structured :p Robie troche fraktali, może kiedyś zabiore się za raidy ale na razie bieda z EQ.
7. thief i necro na 80, głównie gram necro, teraz bawię się scourgem, oboje w exoticach, zaczynam się zabierac za ascended dla necro, obie postacie z 80- boosta
8. różnie, praca i studia, w związku z czym każdego dnia trochę inna pora, ale na ogół godziny wieczorno nocne
9. Nie wiem, nie używałem, ale raczej ogarnę
10. Potwierdzam :p

II. Część opisowa.

Jestem Filip, pochodzę z Gdańska, ale nie cały rok temu przeniosłem się na magisterkę do Wrocka. Studiuje inżynierię biomedyczną, ale zaraz biorę dziekankę ( w końcu trochę luzu od studiów dziennych + ogar programowania ). Pracuję na ścianie wspinaczkowej jako instruktor i z tym też wiąże się moja pasja; nigdy nic mnie tak nie wkręciło jak wspinanie :p
Wcześniej siedziałem na jakimś francuskim serwerze i strasznie mnie irytowało wvw bo 80% bo angielsku słowa nie powie i nic z chatu nie rozumiałem. Więc wylądowałem na Gandarze. Przygode z gw2 zacząłem całkiem niedawno. Długo się nie mogłem przekonać, ale sentyment do gw1 mnie zwerbował :p Szukam gildii nastawionej na pvp, bo wbijać samemu na wvw i szukać komandera, a nóż będzie, to trochę nuda. Mam nadzieję, że pomoglibyście mi się rozwinąć i sami na mnie też skorzystać :) Pozdro :)

Wt gru 19, 2017 9:36 pm
Zgłoś post
Księżycowy Śpiewak

Gildia: [OLA]
IGN GW2: Zarowaaa
Post Re: wujo andrzej/safandula.8723
Podanie w trakcie rozpatrywania.

Wt gru 19, 2017 10:50 pm
Zgłoś post
Miss [OLA] 2017

Gildia: [OLA]
IGN GW2: Sinjun Tempest
Post Re: wujo andrzej/safandula.8723
Podanie rozpatrzone pozytywnie.

1. Załóż konto na forum.
2. Po aktywacji wpisz się w dziale Białe Wilki: http://ordolupialbi.pl/forum/viewforum.php?f=69 według wzoru: http://ordolupialbi.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=3408
3. Kiedy to zrobisz, zgłoś się w grze po zaproszenie:

Oto nasze dane (nick - display name - IGN):
walgierz – Walgierz.8369 – Brus Walgierz
Arontir - Arontir.9314 - Arontir Reaperclaw
MoA – Moa.4509 – M O A The Great
Rick - Radek Rick.3417 - Ailean Deirdre
Sinjun - Sinjun.2497 - Sinjun Tempest
Żarów - Zarowaaa.8510 - Zarowaaa

So gru 23, 2017 12:32 pm
Zgłoś post
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]